Sötét mód ikon
2026 június 22
A Magyar Érdemrend nagykeresztjének polgári tagozatával tüntettékki Bogsch Eriket

A Magyar Érdemrend nagykeresztjének polgári tagozatával tüntettékki Bogsch Eriket

Az elismerést Áder János köztársasági elnök adta át Orbán Viktor miniszterelnök és Kövér László, az Országgyűlés elnökének jelenlétében. Az indoklás szerint Bogsch Erik a miniszterelnök javaslatára az egyik legsikeresebb nagyvállalat élén végzett, kimagasló színvonalú munkájáért vehette át a kitüntetést. Példamutató és felelősségteljes vezetői tevékenységével a céget a térség egyik legnagyobb vállalatává emelte, a gyártás mellett pedig a kutatás-fejlesztésre, valamint a magyar egészségügy és az oktatás támogatására is nagy hangsúlyt fektetett – áll a kitüntetési határozatban.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.