Tőzsdenyitás Június 11. – A BUX zöldben indult, a Mol szárnyat kapott, az OTP is emelkedett
Pozitívan indult a csütörtök reggeli kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és 133 445,71 ponton állt az első óra végét követően. A Mol pozitívan kezdett, az olajvállalat NIS vásárlási hírei lendületet hozott az árfolyamnak. Az OTP emelkedett. A Telekom és Richter gyengült. A 4iG pozitívan kezdett. Az OPUS viszont pirosban kezdett. A részvénypiac forgalma […]