Tőzsdenyitás Június 3. – A BUX zöldben kezdett, az OTP és Richter pirosban indult
Erős forgalomban pozitívan indult a szerda reggeli kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és 136 489,82 ponton állt az első óra végét követően. A Mol erősödött. A Richter kereskedése osztalékszelvény nélkül indult. Az OTP és Telekom gyengült. A 4iG és az OPUS pluszban áll. A részvénypiac forgalma 17,6 milliárdnál járt az első óra végénél. […]