Tőzsde napközben Május 26. – A BUX emelkedik, az OTP és a Mol pluszban áll
Többségben pozitívan halad a keddi kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index a delet követő időszakban 131 310,42 ponton állt. Az OTP és a Mol emelkedik, míg a Telekom és a Richter mínuszban áll. A 4iG és az OPUS pluszban van. A részvénypiac forgalma 10 milliárdnál járt a delet követő időszakban. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a […]