Környezetvédelem – a járvány hozta meg az emberek eszét
Vajon mekkora az ökológiai lábnyomom? A Mastercard megbízásából készült új kutatás* rámutatott, hogy a COVID-19 járvány egyik következményeként megnőtt a fogyasztók érdeklődése a környezettudatosság iránt.