Sötét mód ikon
2026 június 28
Visszakozott az Apple töltőpad ügyben

Visszakozott az Apple töltőpad ügyben

Szokatlan bejelentést tett az Apple. Még sem gyártja egy már korábban beharangozott termékét, a vezeték nélküli töltőpadot – adta hírül hvg.hu portál. Az amerikai vállalat azzal indokolta a tőle szinte példátlan döntést, hogy nem sikerült a megfelelő minőségben kifejleszteni az eszközt. Iparági hírek szerint az egyik probléma az lehet, hogy az Apple amúgy remek mérnökei nem tudták megoldani a töltő túlmelegedését.

A cikk részletei itt olvashatóak.

Fotó: hvg.hu

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.