Szokatlan bejelentést tett az Apple. Még sem gyártja egy már korábban beharangozott termékét, a vezeték nélküli töltőpadot – adta hírül hvg.hu portál. Az amerikai vállalat azzal indokolta a tőle szinte példátlan döntést, hogy nem sikerült a megfelelő minőségben kifejleszteni az eszközt. Iparági hírek szerint az egyik probléma az lehet, hogy az Apple amúgy remek mérnökei nem tudták megoldani a töltő túlmelegedését.
A cikk részletei itt olvashatóak.
Fotó: hvg.hu