A BUX 11.30 órakor 35 783,99 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 525,14 pontos, 1,49 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 526,35 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 2,1 milliárd forint volt, a vezető részvények többsége emelkedett az előző napi záráshoz képest.
A Mol 60 forinttal, 2,26 százalékkal 2714 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 140 forinttal, 1,42 százalékkal 10 010 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 400 forintot ért. A Richter-papírok árfolyama 70 forinttal, 1,39 százalékkal 5120 forintra emelkedett.