Vámos György az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában
azt mondta, a bevétel nagyjából 5-6 százalékkal több lehet, mint
egy évvel korábban.
A januárihoz képest másfélszer annyi költenek az emberek
decemberben, ugyanakkor január elején megindul a „csereidőszak”, és
folytatódnak az akciók is – tette hozzá.
Becslése szerint az emberek átlagosan 26-28 ezer forintot
költhetnek ajándékokra, amiből 80-90 milliárd forint bevétel
keletkezhet.