Sötét mód ikon
2026 június 28
Erre költ most a Samsung

Erre költ most a Samsung

A Samsung Display 3,2 milliárd eurós beruházással új üzemet épít OLED-képernyők gyártására. Az új üzem a tervek szerint 2017-ben kezdi meg az elsősorban okostelefonokban és táblagépekben alkalmazható kis- és középméretű képernyők gyártását.

A Samsung nyeresége tavaly három éve első alkalommal csökkent, elsősorban az Apple új iPhone készülékei és a kínai konkurensek okostelefon termékei által támasztott erőteljes piaci verseny miatt.

A negyedik negyedéves világpiaci okostelefon értékesítési adatok alapján az Apple az idén megelőzheti a Samsungot és piacvezető lehet.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.