A Graphisoft Park SE: 43 eurócent az osztalékjavaslat
A Graphisoft Park SE igazgatótanácsa az „A” sorozatú törzsrészvények után részvényenként 43 eurócent osztalék kifizetésére tesz javaslatot a 2021-es év után, az osztalékról az április 21-re kitűzött éves rendes közgyűlés dönt – közölte a társasága Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.