Az amerikai hírcsatorna úgy tudja, hogy a számítástechnikai óriás már értesítette egyes munkatársait arról, hogy leépítik őket.
[extracode type=”ad” id=”in_post_trendextra” data=”110″]
A Microsoft egyelőre nem tárta fel, hogy mennyi dolgozóját küldi el, ugyanakkor egy másik amerikai hírtelevízió, a CNBC értesülése szerint legalább 3 ezer emberről van szó, döntő részük az értékesítési ágazatban dolgozik. Az elbocsátásra kerülők 75 százaléka a Microsoft külföldi érdekeltségeinél dolgozik. A Microsoft az Egyesült Államokban 70 ezer embert, világszerte összesen 120 ezer embert foglalkoztat.