A tájékoztatás szerint 3 770 343 darab saját részvényt (0,36 százaléknyi tulajdonrészt) adott át az MRP-szervezetnek, a tranzakciót követően a társaság tulajdonában lévő Magyar Telekom saját részvények állománya 103 585 darabra csökkent. Az MRP programot a Telekom idén folytatja, a tavalyi évhez hasonlóan, a program évente újraindul.