15 perces
Eseménytelen volt az MTelekom keddi napja is, nem történt értékelhető változás az árfolyamban, 480 körül folytatódott az oldalazás. Érdemi elmozdulás esetén változatanul a 475-477-es támaszzóna jelent elsőként mankót lefelé, letörésével nyílhat meg tér a gyengülésnek rövidtávon, míg felfelé 486 ellenállás.
Támasz: 477; 475
Ellenállás: 486

[extracode type=”ad” id=”in_post_trendextra” data=”30″]
Napi
Doji gyertyával fulladt unalomba az MTelekom keddi kereskedése, továbbra is erősen semleges képet mutat a rövidtávú grafikon. Az indikátorok középvonalaiknál oldalaznak, várva az elmozdulást. Az 50 és 200 napos mozgóátlag közötti tér lassan, de biztosan szűkül, az közülük érkező elmozdulás mutathatná az irányt a későbbiekben.
Támasz: 477 (MA 50)
Ellenállás: 485 (MA 200)

Heti
Szerény emelkedéssel zárta az elmúlt hetet az MTelekom árfolyama, de összességében továbbra is a hetek óta jellemző oldalazás zajlik a 480 forintos szintnél. A nagy emelkedő csatorna alj 470 forintnál rendkívül fontos támasz, ennek sérülése lenne érdemi negatív jelzés, ami akár a gyengülésnek is utat nyithat. Amíg ez a támasz nem esik el, addig nem kell egy tartós lefordulás miatt aggódni, felfelé elpattanva a támasz közeléből pedig emelkedést várhatunk 500 forint fölé. A forgalom élénkülésére, és a 480 forintos szinttől történő elmozdulásra lehet érdemes figyelni a folytatásban.
Támasz: 470 (trendvonal)
Ellenállás: 500
