Napi
Ha pénteken még nem hittük el a letörést a MOL árfolyamában, kedden megerősítést kaptunk, érdemi forgalom mellett távolodott el a 2000-es zónától a papír, egészen 1916 forintig zuhanva. A Bollingerek közül így egyértelműen negatív irányba mozdultunk, rövidtávon az 1900 forintos mankóra érdemes legközelebb figyelni. Ha ez a támasz nem tud az esés útjába állni, akkor mélyebb szintek lehetnek célba vehetők. Újabb 100 forinttal lejjebb, 1800-nál mérsékelt erejű támaszt találunk, a szimmetrikus háromszög pedig ez alá, az 1700 forintos szinthez mutat. A technikai kép tehát egyértelműen bearish, a tegnapi marubozu gyertya, a Bollingerek lefelé tolása és támaszok megerősített letörése 2000-nél mind lefelé mutató jelzések.
Támasz: 1900; 1800
Ellenállás: 2000; 2100
