Sötét mód ikon
2026 június 27
Idősek számára indítanak okostelefon-kezelő kurzust

Idősek számára indítanak okostelefon-kezelő kurzust

Alapprobléma, hogy az emberek idősebb korban, nehezebben, vagy egyáltalán nem követik, a technikai újdonságokat, vívmányokat, légyen az számítógép, laptop, vagy éppen okostelefon. Azokat használni, (kivéve a nagyon kevés kivételt) nagyon nehézkesen, és sok hibával.

[extracode type=”ad” id=”in_post_trendextra” data=”110″]

Pedig érdemes elsajátítani, a használatukat, hiszen erősen életminőség javító potenciállal bírnak, gondoljunk csak bele, e-mail, ügyfélkapu, ételrendelés, vagy csevegés a barátokkal. A legfontosabb, hogy ne féljünk a készülékünktől!

„Erre nyújt (nyújthat) segítséget a Tisztelet Társasága által elsőként kezdeményezett és elindított Okostelefon – Akadémia Szépkorúak számára” – mondta Schmuck Andor.

A mottónk:” Necsak a telefonunk, mi is legyünk okosak!”

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.