Sötét mód ikon
2026 június 28
Elmarad a jövő évi genfi autókiállítás

Elmarad a jövő évi genfi autókiállítás

A szervezők azt közölték, hogy miután idén a koronavírus-járvány miatt elmaradt a sorrendben 90. autókiállítás, a gyártók többsége jelezte, hogy jövőre nem vesz részt a bemutatón, inkább a járvány miatt megbicsaklott termelés helyreállítására összpontosítanak, de 2022-ben már ott lesznek a genfi seregszemlén. A jövő évi autókiállítást március 4-14. között tervezték megtartani, a szervezők több mint 600 ezer látogatóra és 10 ezer újságíróra számítottak.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.