Sötét mód ikon
2026 június 25
Az internet a fogyasztók kedvence

Az internet a fogyasztók kedvence

Az energiahivatal közleményében felidézte, hogy a korábbi évekhez hasonlóan tavaly ősszel is kérdőíves vizsgálatot indítottak a földgáz- és villamosenergia-felhasználók elégedettségének felmérésére, ennek egyik kiemelt területe a kapcsolattartás és a kommunikáció.

Országos szinten a különböző ügyfélszolgálati lehetőségek közül az internetes ügyfélszolgálat megítélése a legjobb. A földgázfogyasztók adatait vizsgálva az internetes ügyfélszolgálatot 2008-ban még csak 11 százalék használta, 2012-ben már 26 százalék, majd 2014-ben 27 százalék. Az e-mail ügyintézés igénybevétele korlátozott, 2009 óta 5 százalék körül stagnál – közölte a MEKH.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.