Sötét mód ikon
2026 június 25
A Richter volt az ász a tőzsdén

A Richter volt az ász a tőzsdén

A részvénypiac forgalma 8,5 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 105 forinttal, 0,75 százalékkal 14 100 forintra erősödött, 854,8 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 94 forinttal, 1,77 százalékkal 5410 forintra nőtt, forgalmuk 4,9 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 6 forinttal, 1,54 százalékkal 395 forintra emelkedett, forgalma 261,5 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 94 forinttal, 2,26 százalékkal 4260 forintra erősödött, a részvények forgalma 2,4 milliárd forintot ért el.

A kis és közepes részvények indexe, a BUMIX 1657,28 ponton zárt csütörtökön, ez 6,06 pontos, 0,37 százalékos emelkedés a szerdai záráshoz viszonyítva.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.