Három hónap alatt 203 milliárd forint – Látványos növekedést jelentett a 4iG
Jelentős növekedéssel kezdte az évet a 4iG Csoport. Három hónap alatt több mint 202 milliárd forintos árbevételt ért el és 69,3 milliárd forintos EBITDA-val zárta az első negyedévét. A vállalat már nemcsak Magyarországon, hanem a Nyugat-Balkánon és új piacokon is további terjeszkedésre készül, ehhez pedig nemzetközi kötvénykibocsátást is előkészít. Kétszámjegyű növekedést hozott a 4iG első […]