Sötét mód ikon
2026 június 24
Új vezérigazgató az áramtőzsde élén

Új vezérigazgató az áramtőzsde élén

Bertalan Zsolt – aki korábban a MAVIR vezérigazgatója volt – november 7-től vezeti az áramtőzsdét.

„A jelentős iparági tapasztalattal rendelkező szakember fontos szerepet vállalt a hazai áramtőzsde bevezetésében és elindításában, a HUPX Zrt. megalakításában, továbbá részt vett a piac-összekapcsolás megvalósításában is” – olvasható a MAVIR közleményében.

Az áramtőzsde eddigi vezetője Balázs László volt, aki márciustól töltötte be posztját, előtte pedig több mint tíz évig vezette elnök-vezérigazgatóként a Magyarországi Volksbank Zrt.-t.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.