Sötét mód ikon
2026 június 25
Megdolgoztatták a bankok a postásokat

Megdolgoztatták a bankok a postásokat

Felidézték, hogy április végén lejárt a forintosításról szóló tájékoztatók kiküldésének határideje, és sok pénzintézet az utolsó napra hagyta a dokumentumok feladását. Hozzátették, hogy ez idáig már 700 ezer levelet vettek át az érintettek a várhatóan kiküldendő mintegy 2 millióból.

A műsorban ifj. Lomnici Zoltán jogász elmondta, hogy aki nincs megelégedve az elszámolással, az panasszal élhet, amelyre 60 napon belül kell válaszolnia a bankoknak. Ha az ügyfél számára a válasz sem kielégítő, akkor a pénzügyi békéltető testülethez, illetve bírósághoz fordulhat – közölte a jogász.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.