Sötét mód ikon
2026 június 24
Ismét működik a Magyar Telekom levelezőszolgáltatása

Ismét működik a Magyar Telekom levelezőszolgáltatása

A társaság vasárnap kora délutáni közlése szerint a műszaki probléma a postafiókkal rendelkező ügyfelek negyedét érintette. A vállalat szakembereinek erőfeszítései nyomán a szolgáltatás fokozatosan állt helyre, vasárnap reggelre az érintett postafiókok közül 15 ezer működött megbízhatóan, fél 12-re pedig elérhetővé vált valamennyi postafiók.

A vállalatnál az elmúlt évtizedben nem fordult elő a levelezési szolgáltatást érintő hasonló méretű és jellegű technikai probléma. A beérkezett e-mailek nem vesztek el – közölte a Magyar Telekom.

A Magyar Telekom T-Home és T-email postafiókos levelezőszolgáltatása péntek reggeltől akadozott, vagy vált elérhetetlenné. A társaság szombaton azt közölte, hogy a mintegy 300 ezer ügyfelet érintő hiba megoldásán folyamatosan dolgoznak, helyreállítást vasárnap reggelre ígértek.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.