Tőzsdenyitás Június 12. – Száguld a BUX, a Mol gyengüléssel kezdett
Pozitívan indult a péntek reggeli kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és 135 519,60 ponton állt az első óra végét követően. A Mol gyengüléssel kezdett. Az OTP, Telekom és Richter emelkedett. A 4iG változatlanul áll, az OPUS viszont mínuszban. A részvénypiac forgalma 4,1 milliárdnál járt az első óra végénél. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a […]