A projekt a vízközmű- és fürdőágazatban dolgozó munkavállalók érdekképviseleti tevékenységének fejlesztését célozza többek között továbbképző oktatási programokkal, munkaügyi, munkajogi és kommunikációs szakértők igénybevételével.
A 2014. január 1-je és 2015. június 30-a között megvalósuló program során a dolgozók képességfejlesztő és kommunikációs tréningen, vezetői továbbképzésen, munkajogi tájékoztatón, több szakmai szemináriumon, tagtoborzón és külföldi tanulmányúton is részt vehetnek – áll a VKDSZ közleményében.