Órás
Esés a jelölés szerinti csatornában, eddig négy hullámban. Az ötödik hullám jöhet, 2600 környékére.

[extracode type=”ad” id=”in_post_trendextra” data=”30″]
Napos
Réssel letört az ék alakzatból. 2700-on az előző mélypont támasz, ezt érte el. Tegnap egy belső nap, shooting star. napi mélyponton zárt, ez további esést ígér.
Trump végül felmondta az iráni atommegállapodást, az olajár elszállhat, 90$ fölé, akár újra 100$-ig is. Ez a Mol-nak komoly támaszt adhat. (A globális tőzsdéknek az infláción keresztül meg hatalmas pofont!)
