Tőzsde napközben Június 2. – A BUX szárnyal, a részvények is pluszban, a Richter gyengült
Pozitívan folytatódott a kedd déelelőtti kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index délelőtt emelkedni kezdett és 135 233,12 ponton állt. Az OTP, Telekom, Mol pluszban áll. A Richter viszont gyengült. A 4iG és az OPUS pluszban áll. A részvénypiac forgalma dél körül 6,9 milliárd forint volt. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 5,94 pontos nyitás után […]