Tőzsde napközben Június 5. – A BUX zöldben, a részvények a Telekom kivételével pluszban állnak
Maradt a pozitív hangulat péntek délelőtt a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett délelőtt és 134 725,38 ponton állt. A Mol, Richter és az OTP erősödött. A Telekom részvénye továbbra is gyengül. A 4iG és az OPUS pluszban állt. A részvénypiac forgalma délelőtt 3,4 milliárd forint volt. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 0,14 pontos […]