Tőzsdezárás Június 8. – A BUX zöldben zárt, az OTP gyengült
Emelkedéssel zárta a hétfői kereskedést Budapesti Értéktőzsde. A BUX index gyengült és 133 710 ponton zárt. A Mol, Richter és a Telekom részvénye erősödött. Az OTP gyengüléssel zárta a napot. A 4iG és az OPUS árfolyama csökkentek. A részvénypiac forgalma 17,3 milliárd forint volt a mai napon. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 39,44 pontos, 0,03 […]