Sötét mód ikon
2026 június 27
Újra keményen ellenőrzik a dohányzást

Újra keményen ellenőrzik a dohányzást

Ezt írta a Napi Gazdaság az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálatra hivatkozva. A szervezet az utóbbi egy évben kétszer tartott átfogó ellenőrzést a törvény előírásainak betartását vizsgálva: a türelmi időszak 2012. április 1-jei lezártát követően, majd november második felében a hűvösebb időjárás beköszöntekor. A lap szerint a közterületek után arányaiban a szórakoztató, vendéglátó-ipari egységekben találják a legtöbb szabálytalanságot, és ezen egységekben szabták ki a legtöbb bírságot is, összesen 5,22 millió forintot.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.