Sötét mód ikon
2026 június 24
Tovább gyűjtheti az erőt a BUX – technikai elemzés

Tovább gyűjtheti az erőt a BUX – technikai elemzés

15 perces

Felemás teljesítménnyel zárták a szerdai napot a hazai blue chipek, a MOL és az MTelekom mérsékelt emelkedését az OTP és a Richter jelentős esése ellensúlyozták. Összességében így gyengüléssel zárta a kereskedést a BUX határidős indexe, nem tudott 21500 fölé kapaszkodni. A pár napos szimmetrikus háromszögből történő kitörés esetén próbálkozhat ismét ezzel a szinttel az index, az első pozitív jelzés 21500 fölött érkezhet, ami megnyithatja az utat 22000-ig is a későbbiek folyamán.

[extracode type=”ad” id=”in_post_trendextra” data=”30″]

Napi

A 20500-tól történt visszapattanást követően nem sikerült érdemi emelkedésbe kezdenie a határidős indexnek, maradt az alsó Bollingernél az árfolyam. Az indikátorok egyelőre messze a pozitív jelzéstől, 21500 áttörése lenne az első pozitív jelzés, ezt követően a 22000-es érték és az 50 napos mozgóátlag által alkotott erős támasz állhat az index útjába. 20500 alatt érkezhet csak erősebb bearish jelzés, egyelőre gyengülés esetén is tarthat ez a támasz.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.