Sötét mód ikon
2026 június 26
Pluszban jár a börze

Pluszban jár a börze

A BUX 14.30 órakor 18 198,99 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 152,28 pontos, 0,84 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 138,42 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 4,6 milliárd forint volt, a vezető részvények ára emelkedett az előző napi záráshoz képest.

A Mol 185 forinttal, 1,15 százalékkal 16 235 forintra erősödött, 207,8 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 4 forinttal, 0,09 százalékkal 4225 forintra nőtt, forgalmuk 763,0 millió forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 7 forinttal, 2,27 százalékkal 316 forintra emelkedett, forgalma 175,0 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 35 forinttal, 0,97 százalékkal 3655 forintra növelte értékét, a részvények forgalma 3,3 milliárd forintot ért el.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.