Sötét mód ikon
2026 június 23
Pluszban a BUX

Pluszban a BUX

A BUX 14.30 órakor 17 994,80 ponton állt, ami a keddi záró értékéhez képest 110,61 pontos, 0,62 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 193,18 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma fél háromig 3,5 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol ára 255 forinttal, 1,61 százalékkal 16 105 forintra emelkedett, 533,0 millió forintos forgalomban. Az OTP részvények ára 10 forinttal, 0,24 százalékkal 4200 forintra nőtt, forgalmuk 2,6 milliárd forintot tett ki. A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,32 százalékkal 309 forintra csökkent, forgalma 39,2 millió forint volt. A Richter árfolyama 4 forinttal, 0,11 százalékkal 3580 forintra emelkedett, forgalma 302,6 millió forintot ért el.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.