Sötét mód ikon
2026 június 23
Jól vitték a német árut

Jól vitték a német árut

A külkereskedelmi mérleg aktívuma 15,6 milliárd euró volt a júliusi 15 milliárd euró után – közölte kedden a német szövetségi statisztikai hivatal. Elemzők 15,1 milliárd eurós többletre számítottak.

Júliushoz képest 1 százalékkal bővült a német export – az elemzők 1,5 százalékos növekedést vártak -, míg az import 0,4 százalékkal nőtt, szintén elmaradva a 0,9 százalékos elemzői konszenzustól.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.