A BUX 11.30 órakor 44 364,70 ponton állt, ami a keddi záró értékéhez képest 116,18 pontos, 0,26 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 116,06 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 3,2 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 2 forinttal, 0,07 százalékkal 2882 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 60 forinttal, 0,40 százalékkal 14 950 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 440 forintot ért.
A Richter-papírok árfolyama 65 forinttal, 1,11 százalékkal 5925 forintra emelkedett.