Tőzsde napközben Június 23. – A BUX továbbra is pirosban, a Richter az eddigi győztes
Vegyesen alakult a kedd délelőtti kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index a delet követő időszakban 138 628,15 ponton állt. Az OTP, Mol Telekom mínuszban maradt. A Richter viszont erősödött a delet követő időszakban. A 4iG papírjai sem tudtak irányt váltani és pirosban ragadtak. Az OPUS részvényei viszont emelkedésbe kezdtek. A részvénypiac forgalma 12,7 milliárd […]