Sötét mód ikon
2026 február 10
Újabb településen elérhető az OTP mozgó bankfiókja – Polgáron is indul az ügyintézés

Újabb településen elérhető az OTP mozgó bankfiókja – Polgáron is indul az ügyintézés

Az OTP mozgó bankfiókja már Polgáron is elérhető, lehetőséget biztosítva a lakosoknak a készpénzmentes banki ügyintézésre. A szolgáltatás bővítését a pozitív tapasztalatok és a személyes ügyfélszolgálat iránti folyamatos igény indokolta.

Az OTP Bank Hajdú-Bihar vármegyei Polgáron is elérhetővé tette mozgó bankfiók szolgáltatását, amely a hagyományos, készpénzmentes bankfiókokkal azonos ügyintézési lehetőségeket kínál. A bank a kedvező tapasztalatok alapján döntött a szolgáltatás bővítése mellett, amelyet már több magyarországi településen is sikerrel alkalmaznak.

Digitális korszakban is fontos a személyes ügyintézés

Bár egyre többen intézik pénzügyeiket online, az OTP szerint a személyes ügyfélszolgálat továbbra is kiemelt szerepet játszik. A mozgó bankfiókok megjelenése új ügyfeleket is vonzott a bankhoz, különösen azokban a kisebb településekben, ahol korábban nem volt állandó OTP-fiók.

Széleskörű elérhetőség és rugalmas nyitvatartás

Országosan 2213 kapcsolati ponton érhető el, és a 10 ezer fő feletti települések 90 százalékában működtet fiókot. A kisebb településeken közlekedő mozgó bankfiókok egyik nagy előnye, hogy ügyfélközpontú, rugalmas nyitvatartással biztosítják a banki szolgáltatásokat, miközben állandó fiókokhoz hasonló ügyintézési lehetőséget nyújtanak.

Hol érhető el az OTP  mozgó bankfiók?

A mozgó bankfiókok elérhetősége és nyitva tartása az OTP honlapján tekinthető meg. A szolgáltatás Polgárral együtt Kelet-Magyarországon öt, míg a Dunántúlon három településen áll az ügyfelek rendelkezésére.

A jelen cikkben leírt információk, elemzések a szerző magánvéleményét tükrözik. A jelen cikkben leírtak nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII. törvény (a továbbiakban: Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást. Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani, melyre a jelen cikk nem vállalkozik és nem is alkalmas. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon személyes befektetési tanácsadóval!

Címlapkép forrása: Shutterstock

Oszlányi Gyöngyvér



Oszlányi Gyöngyvér a Tőzsdefórum vezető szerkesztő-újságírója, ahol gazdasági témájú cikkeket ír, hírszerkesztéssel és címlapszerkesztéssel is foglalkozik. Korábban a Médiaworksnél dolgozott újságíróként, és megfordult a Világgazdaság, Magyar Nemzet, Bors, Ripost vagy Metropol oldalain. Tapasztalata kiterjed a gazdasági, kulturális, valamint közösségi hírek szerkesztésére, és szoros kapcsolatban áll a napi gazdasági eseményekkel.Fotósként rendszeresen jelentek meg a sajtóban képei. Rendszeresen vett részt sajtóeseményeken, ahol interjúkat, tudósításokat és beszámolókat készített, sőt videós anyagokat is forgatott, amelyek több milliós nézettséget értek el. Pályafutását művészeti menedzseri és újságírói diplomával kezdte, majd a József Attila Tudományegyetemen szerzett kommunikáció szakos diplomát. Két évig műsorvezetőként dolgozott filmes témájú podcasteken. Újságírói munkája előtt marketingmenedzserként dolgozott nemzetközi reklámügynökségeknél, ahol sikeres reklámkampányokat szervezett és PR területen szerzett tapasztalatokat. Ezen kívül dizájnerként és kulturális menedzserként is több projektben vett rész sikeresen. Gyöngyvér fiatal korában táncművészként dolgozott nemzetközi filmekben szerepelt és modern darabokban működött közre.

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapd meg a legújabb tőzsdei híreket, egyenesen az e-mail fiókodba.