Rendkívüli Hírek:

2024 szeptember 22

Újabb siker! Dupla magyar érem a kajakozóinktól

Pénteken is hatalmas döntőfutamoknak lehettünk szemtanui a női kajakozoink végül egy ezüstöt és egy bronz érmet is hazahozhattak.

Elsőként a női 500 méter kajak kettesek döntőztek, a Csipes Tamara, Gazsó Alida Dóra kettős második lett, a Pupp Noémi, Fojt Sára duó pedig harmadik helyen végzett. Tehát két érmet, egy ezüstöt és egy bronzot szereztek a magyar kajak kettesek ezen a távon. A versenybírók sokáig tanakodtak azon, hogy a német vagy a magyar egység szerezte-e meg a harmadik helyet, végül holtversenyet hirdettek, mindkét duó bronzérmet nyert.

Péntek délelőtt is dupla magyar sikert ünnepeltünk: Rasovszky Kristóf első, Betlehem Dávid harmadik lett a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyében – írja a BORS.